Azud HELIX AUTOMATIC FT200 AA

Samoczyszczący sprzęt do filtracji dyskowej składający się z baterii od 1 do 10 filtrów AZUD HELIX AUTOMATIC Ø2″ z dyskami AZUD MG/WS wykonującymi filtrację wgłębną.

Zawiera 3-drogowe membranowe zawory płukania zwrotnego oraz innowacyjną TECHNOLOGIĘ DLP, która pozwala na sekwencyjne niskociśnieniowe czyszczenie każdego filtra za pomocą mieszaniny przefiltrowanej wody i sprężonego powietrza zmagazynowanej w zbiorniku pomocniczym przy ciągłym dostarczaniu przefiltrowanej wody do instalacji.

Inteligentne, kompaktowe i modułowe rozwiązanie Plug&Play wykonane z termoplastycznych tworzyw technicznych, które zwiększa żywotność instalacji i zapewnia długotrwałą pracę przy obniżonych kosztach i minimalnych przestojach konserwacyjnych.

ZALETY
Niezawodna filtracja dzięki podwójnemu efektowi separacji odśrodkowej i filtracji wgłębnej z wieloma punktami zatrzymywania cząstek. Wydajne samooczyszczanie, przy minimalnym zużyciu wody i energii dzięki systemowi DLP i bez przerw w dostawie przefiltrowanej wody. Minimalna częstotliwość samooczyszczania dzięki większej powierzchni filtra i opatentowanej przegrodzie odśrodkowej AZUD HELIX. Rozwiązanie modułowe i szeroka gama klas filtrów.

KORZYŚCI
Najbardziej zrównoważone rozwiązanie dla rolnictwa.
Maksymalne bezpieczeństwo w rolnictwie ekologicznym.
Najlepsza ochrona przed zatkaniem kroplownika.
Przedłuża żywotność instalacji.
Zapewnia jednorodność upraw.
Zmniejsza koszty operacyjne
Zużycie wody, koszty energii i pracy.
Made on
Tilda